Aktuálně
15.10.2014

Senátorský duel: Miroslav Antl (ČSSD) a Luboš Řehák (KDU-ČSL)14.10.2014

12.10.2014

Výsledek senátních voleb >>>

Výsledek komunálních voleb >>>9.10.2014
12.9. 2014


Vážení přátelé, spoluobčané!

Vzhledem k tomu, že mi pro volby do Senátu Parlamentu ČR bylo vylosováno šťastné číslo 7, i já své zájmové oblasti představuji jako mých SEDM PROGRAMOVÝCH PRIORIT, které hodlám prosazovat na půdě Senátu PČR:

  • podpora vhodného propojení pracovního a rodinného života;

  • podpora finanční gramotnosti občanů = boj proti chudobě, lichvě a zbytečným exekucím;

  • podpora rozvoje hospicové péče;

  • podpora spravedlivého a poctivého rozvoje našich venkovských regionů;

  • podpora komunitně vedeného místního rozvoje a přeshraniční spolupráce (MAS, DSO, destinační společnosti, Euroregion Glacensis);

  • podpora živnostníků, drobného podnikání a regionálních výrobků;

  • podpora aktivního a zodpovědného členství v EU.

Veškeré své veřejné funkce jsem vždy bral jako službu, a takto chápu i funkci senátora. Senátor musí být prostě jakýmsi zástupcem či ombudsmanem regionů svého volebního obvodu.

VOLTE KANDIDÁTA ČÍSLO 7 ! Již nyní Vám děkuji za Vaši podporu.


S úctou Luboš Řehák, Váš kandidát číslo 7

12.8. 2014

Řehák představil své priority, osobně ho podpořil i Bělobrádek


Rychnov nad Kněžnou/Choceňsko – Luboš Řehák, kandidát do Senátu ČR za KDU-ČSL, představil své priority na tiskové konferenci, kam ho přijeli osobně podpořit - místopředseda vlády Pavel Bělobrádek, předseda KDU-ČSL a Věra Luxová, předsedkyně Nadačního fondu Josefa Luxe, jehož úkolem je pokračovat v odkazu bývalého, ale stále uznávaného  předsedy KDU-ČSL a to například v rozvíjení
občanské odpovědnosti za veřejné věci, či v celkovém posilování občanské společnosti. Do senátního obvodu č. 48. spadá i Choceňsko a Pardubicko.


„V každé větší obci nebo městě senátního obvodu mám lokálně uznávaného podporovatele, který stojí za mou kandidaturou, to je pro mne velká pomoc, ale i závazek, abych pro region po zvolení usilovně pracoval“, odkrývá svou předvolební strategii současný starosta Valu a manažer MAS POHODA venkova Luboš Řehák. Lidovci chtějí do všech schránek v senátním volebním obvodu č. 48 - Rychnov nad Kněžnou distribuovat noviny s programem pro region, ale i s mapou místních osobností, které Řeháka osobně podporují.

„Vím, že jsem méně známý na Choceňsku nebo Pardubicku. Proto si velice vážím podpory Věry Luxové či místopředsedkyně Senátu Milušky Horské, ty mě tak představí voličům,  kteří se s mojí prací zatím neměli možnost více seznámit,“ dokresluje Řehák.

„Známe se spoustu let, i já mám na Dobrušsku a Opočensku kořeny. Navíc máme vytipovaných 5 až 8 senátních obvodů, kde je značná šance postoupit do druhého kola a uspět, Rychnov nad Kněžnou k nim patří,“ zdůvodňuje osobní účast na tiskové konferenci vicepremiér Bělobrádek.

K programovým prioritám Luboše Řeháka patří podpora místních produktů a živnostníků, udržení aktivního života na venkově a rozumné využívání peněz z Evropské unie, čerpaných prostřednictvím úspěšných místních akčních skupin.

Jeho kandidaturu vedle KDU-ČSL podporuje i SNK-ED, velká část starostů z regionu, Nestraníci
a Strana soukromníků České republiky.
 
 Pozvánka na akce:
Hosting: Ilimitada Hosting Chile VPS